Műszakvezető
Csömör
Jelentkezési határidő: 2024. május. 26
Csömör

Szeretnél egy olyan vállalatnál dolgozni, ahol kiemelkedő fontosságú az összetartó közösség, a támogató környezet, és számos lehetőség nyílik a szakmai fejlődésre és a karrierépítésre? Ha igen, akkor várjuk jelentkezésedet műszakvezetői pozíciónkra csömöri telephelyünkre!

advert-img
Feladatok
  • Műszakindító tájékoztató levezénylése
  • Munkafolyamatok betartatása, koordinálása
  • Munka,-baleset és tűzvédelmi előírások betartása és tartatása
  • Jelenléti ívek vezetése
  • Szabadságok nyilvántartása
  • Kapcsolattartás a kapcsolódó ágazatokkal
  • Új jelentkezők interjúztatása
  • Oktatások megtartása
  • Termelési terület rendjének fenntartása / fenntartatása
  • A műszakjához tartozó létszám rendelkezésre állásának biztosítása
  • Egyéb ad/hoc feladatok ellátása
Szükséges elvárások
  • Gyártásban műszakvezetőként legalább 1-3 éves gyakorlat
  • Jó szervező – és motivációs készség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Rugalmasság a változó körülményekhez
Előnyök
  • FMCG területen, hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Komplex juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatások
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli változatos munkakör
  • Céges laptop, telefon
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra egy nemzetközi, stabil hátterű vállalatnál, ahol hosszútávon számítunk szakértelmedre

Ezek is érdekelhetnek