Targoncavezető
Csömör
Jelentkezési határidő: 2024. május. 29
Csömör

Csatlakozz hozzánk targoncavezető pozícióba! Nem csak tiszta-igényes munkakörnyezetet, de előrelépési lehetőséget is biztosítunk!

advert-img
Feladatok
  • Készletek átvétele, raktárba való elhelyezése
  • Anyagmozgatás
  • Az üzem kiszolgálása a raktárból
  • Késztermékek kiszállítási folyamatának elvégzése
  • Munkavédelmi-balesetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartása
Szükséges elvárások
  • Jó állóképesség
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 12 órás munkarend vállalása (05:40-17:40/17:40-05:40)
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Komplex juttatási csomag
  • Biztonságos, fertőtlenített munkakörnyezet
  • Előrelépés, fejlődési lehetőségek
  • Ingyenes céges buszjárattal segítjük bejárásodat
  • Figyelünk Rád-> megtanítunk mindenre és kellő időt fordítunk a betanulásodra
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség - számunkra fontos vagy!
  • Támogató, jó hangulatú csapat

Ezek is érdekelhetnek