Géplakatos
Csót
Jelentkezési határidő: 2024. június. 06
Géplakatos
Csót

Pápa melletti üzletberendezéseket gyártó partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra géplakatos pozícióra.

advert-img
Feladatok
  • Műszaki rajz szerinti gyártás
  • Hegesztési munkához szükséges munkaterület felépítése
  • Műveleti utasítás szerinti (MIG/MAG, AWI) hegesztés
  • Műszaki rajz szerinti ellenőrzés
  • Rábízott gépek, berendezések rendeltetésszerű használata, karbantartási igények jelzése közvetlen felettese felé
  • Általános lakatosmunkák
Szükséges elvárások
  • Szakközépiskola/szakmunkás iskolai végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Fémiparban szerezett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségi munkavégzés
Előnyök
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Csapatmunkára és szakmai fejlődésre nyitott személy
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalatnál
  • Képzések, fejlődési lehetőség
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakör egy fiatalos csapatban
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Alapbéren felüli juttatás (Prémium rendszer)
  • Utazási költségtérítés

Ezek is érdekelhetnek