Business Analyst Intern
Budapest, VIII. kerület
2100 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. június. 07

Szerezz tapasztalatot a világ egyik legnagyobb informatikai cégénél, mint Business Analyst gyakornok!

advert-img
Feladatok
  • Közvetlen kapcsolat a végfelhasználókkal és az IT csapatokkal
  • Felhasználói történetek és hibajavítási dokumentációk létrehozása
  • Alkalmazáskibocsátási tesztelési tevékenységek végzése
  • Végrehajtani, karbantartani a tesztesetek meghatározását
  • Kis projektekben való részvétel
Szükséges elvárások
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony legalább még egy évig
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Heti 20-30 óra munka vállalása
  • Általános informatikai és rendszerarchitektúra ismerete
  • Szoftvertervezési módszerek és technikák ismerete
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rugalmas munkaidőbeosztás, home office lehetőség
  • Modern, multinacionális irodai környezet

Ezek is érdekelhetnek