Marketing Innovation Coordinator Intern
Budapest, XI. kerület
1874 Ft / Óra
Jelentkezési határidő: 2024. június. 07

Partnercégünk számára keresünk Marketing Innovation Coordinator gyakornokot a 11. kerületbe!

advert-img
Feladatok
  • Feladatod a márkamenedzserek támogatása a piacon megjelenő új termékek bevezetésében, operatív szempontból
  • Kommunikáció koordinálása a gyárak, a beszállítói csapat és a kereskedelmi üzletág között
  • Trade Marketing csapat támogatása, kereskedelmi szórólapok létrehozása
  • E-shop tartalomkönyvtárának kitöltése a termékcsomagolás szövege alapján
Szükséges elvárások
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony minimum még egy évig
  • Kiváló projektmenedzsment ismeretek
  • Precíz, képes a részletekkel dolgozni
  • Független, önálló munkavégzés
  • Folyékony angol nyelvtudás (C1)
  • Heti minimum 20-30 óra munka vállalása
Amit ajánlunk
  • Modern és barátságos munkahelyi környezet
  • Home office lehetőség
  • Ingyenes belépés 2 edzőterembe, kedvezmény a termékekre
  • Folyamatos tanulási lehetőség

Ezek is érdekelhetnek